Atsauksme par kastīti SANERIBOX Nr.4 

no mūsu lieliskas klientes!

Linda Penēze
Balināti, sausi, lūstoši mati. Sejas āda - normāla.

- Schwarzkopf Professional Fiberplex šampūns un maska. Šis bija pirmais produkts, kas tika izmēģināts jau tajā pašā vakarā. Uz to skatījos skeptiski, jo domāju, ka manu šī brīža favorītu neviens pārspēt nespēs (firmu šoreiz atstāšu pie sevis). Atverot paciņu, pirmais - ļoti patika šampūna aromāts - sajutos kā skaistumkopšanas salonā – kvalitatīvs, patīkams un neuzbāzīgs. Pēc šampūna lietošanas mati bija diezgan pasausi un noteikti nebūtu izķemmējami, bet šāda reakcija maniem matiem ir gandrīz pēc visiem šampūniem, kas mēģināti, tā kā bēda maza.
Tad bija kārta maskai- aromāts, protams, līdzīgs - patīkams, varbūt nedaudz spēcīgāks un uzbāzīgāks. Pēc maskas lietošanas mati ķemmējās labi.

Nākamā rīta rezultāts tiešām pārsteidza (ņemsim vērā, ka matus nežāvēju un dodos gulēt):

  • Mati ļoti spēcīgi smaržoja arī nākamajā rītā pēc mazgāšanas, kas man ļoti patika, un ir reta parādība šampūniem un maskām, kurus esmu lietojusi iepriekš, tā kā no manas puses – milzīgs pluss! (Smaržu vēl pavisam neuzbāzīgi jutu arī 3.dienas rītā)
  • Matus pēc ilgiem laikiem nebija nepieciešams taisnot – taisni, pa kādai lokai tikai pašos matu galiņos -  vēl viens ļoti patīkams pluss pēc maskas lietošanas.

Ja jāsaka pavisam īsi - patika un pavisam noteikti šampūns ir līdzvērtīgs manam šī brīža favorītam.

- Douglas Home Spa Breath of Amazonia roku krēms ar akai ogu un marakujas eļļām. Roku krēms manai ādai patika, mitrinošs, es pat teiktu ļoti. Krēms ātri nožuva, nebija tāda smaguma sajūta, taukainums, kad krēms labi neiesūcas ādā, kā ir gadījies pēc citu rokas krēmu lietošanas. Aromāts – spēcīgs, teiktu, ka smaržo pēc spēcīgām smaržām - kvalitatīvs, noturīgs, bet laikam teikšu, ka nav mans. Krēms kopumā tiek novērtēts ļoti pozitīvi, ja būtu man tīkamāks aromāts – noteikti iegādātos.

- BeautyShop eļļa ķermenim – “Labs noskaņojums”. Pirmā eļļa, ko esmu lietojusi savam ķermenim un sejai. Aromāts patīkams, viegls, neuzbāzīgs – man patika. Eļļu parasti lietoju sejai pēc attīrīšanas, man ļoti patika – manu seju noteikti mitrina, padara mirdzošu, dzīvīgāku.

- Dabīgas rīsu piena un ķiršu ziedu putojošs dušas želeja Rituals…Zensation. Arī tā, kā citi no kastītē atrodamajiem produktiem – pirmo reizi lietoju šādu putu dušas želeja. Pārsteidzoši želeja iespiežot plaukstā pārvēršas putās. Aromāts patīkams, neuzbāzīgs, neteikšu, ka turpmāk būs mans mīļākais produkts, jo, laikam vairāk priekšroku dodu krēmīgajām dušas želejām.

- Dabīga baltinoša zobu pasta Jāsön Powersmile. Par zobu pastas iedarbību, manuprāt, šobrīd vēl diez gan pāragri spriest, jo tā tiek lietota salīdzinoši neilgu laiku, bet atšķirība, ko pamanīju – ļoti izteikta piparmētras garša un svaiguma pēcgarša, kas ļoti daudzām zobu pastām mūsdienās nav raksturīga – tas man ļoti patika.

- Jeanne en Provence dušas želeja – skrubis. Patīkams aromāts – viegls, pavisam neuzbāzīgs. Laikam manās acīs ar neko īsti neatšķīrās no citām iepriekš lietotajām dušas želejām – skrubjiem. Viss, ko varu uzslavēt – aromāts!

- Laco attīrošs toniks sejai. Vienā vārdā – ļoti patika! Mans viens no TOP 2 kastītes produktiem. Aromāts pasakaini skaists – mellenes sasmaržoju uzreiz. Ļoti labi attīra sejas ādu, arī man kā citām meitenēm, pirmajā reizē vaigu rajonā bija dedzinoša sajūta uz pavisam īsu brīdi, lietojot ikdienā šī sajūta saglabājusies pavisam nedaudz. Milzīgs pluss, ka toniks paredzēts arī dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Noteikti iegādāšos vēl!

- Lancôme Hypnose Doll Eyes Mascara skropstu tuša. Mans gaidītākais produkts! Ļoti cerēju, ka šīs kastītes viens no produktiem būs skropstu tuša. Mana šī brīža tuša ir beigusies, un pie tik plašā piedāvājuma klāsta nezināju, kādu lai izvēlos nākamo. Šī tuša man ļoti patika:

  • Uzklājas gluži kā rakstīts, iekrāsojot arī visas mazākās skropstiņas (gadiem nebiju krāsojusi apakšējās skropstas, jo vienmēr kaut kas izsmērējās vai tuša uzklājās par daudz – ar šo skropstu tušu uzklājas neticami labi bez jebkādām problēmām – par to “paldies” otiņai).
  • Tuša ir izcili noturīga, un tajā pašā laikā, ieejot dušā un aizmirstot par to, ka šodien esmu lietojusi skropstu tušu – liels bija mans pārsteigums, ka nesagaidīju melnos pleķus zem acīm – viss nomazgājies esot dušā.

Tuša noteikti ir mans TOP produkts šajā kastītē, un laikam esmu atradusi savu nākamo skropstu draudzeni – tiešām lieliska!