Zīmoli

Latvija ir viena no zaļākajām valstīm pasaulē, un šeit ir sastopami cilvēki, kas mīl dabu un pēta tās apslēptākās iespējas. Viens no Latvijas dārgumiem ir kvalitatīvi piena produkti, kas satur visas cilvēka organismam vajadzīgās bioloģiski aktīvās vielas un ir galvenais minerālvielu avots.
Piena produkti jau izsenis ir tikuši izmantoti skaistumkopšanā, un tādēļ Dr.med. asoc.prof. Dmitrijam Babarikinam, kurš vairāk kā 35 savas dzīves gadus ir veltījis pētījumiem par šo vielu ietekmi uz organismu, radās ideja par dabīgu un unikālu formulu – piena sūkalu koncentrāta izstrādāšanu un izmantošanu kosmētikā.
Tā sākās sadarbība starp Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūtu, kuru vada profesors, un uzņēmumu SIA „Cita lieta”. Apvienojot ideju, aizrautību un zinātni, tika radīta naturālo kosmētisko produktu līnija „Pien-DAIRY SPA”. Pēc īpašas tehnoloģijas apstrādātās piena sūkalas nodrošina produktiem augstu efektivitāti ādas attīrīšanā un kopšanā.
Savu inovatīvo sastāvdaļu dēļ, Pien-Dairy SPA produktu līnijai nav analogu un tā ir unikāla visā pasaulē!
1932. gadā uzņēmuma zīmola radītāja, fizioterapeite, kosmētiķe un pedikīra meistare Jeanne Gatineau atklāja pirmo skaistumkopšanas salonu Parīzē. Sadarbojoties ar speciālistiem viņa izstrādāja pirmos kosmētiskos produktus, no kuriem daži kosmētikas tirgū atrodas pat šodien.
80. un 90. gadi - uzņēmums rada kosmētiskās līnijas un produktus, no kuriem daudzi iegūst "Prix Spécial du Jury" no L'Officiel de la Beauté (FEMINESSENCE , REVITALIZING MARINE , NUTRIACTIVE).
GATINEAU ir pionieris jaunības molekulas melatonīna sintēzē. Viņi saņēma savu pirmo ”Oskaru” par izveidotu MELATOGENINEtm. Par Defi lift 3 D līniju GATINEAU saņēma vēl vienu balvu.
No 2004. gada GATINEAU sevi pozicionē kā sejas, ķermeņa un anti-age ekspertu.

Pētniecība un inovācijas
„Jaunība – mans vecums ” tāds ir uzņēmuma ambiciozais moto, ko ar saviem pētījumiem pozicionē tā zinātnieki. GATINEAU zinātnieki veic arvien jaunus atklājumus un pilnveido tehnoloģijas. Pētījumos tiek iekļauta koncepcija par homeostāzi, kas nozīmē organisma spēju saglabāt iekšējo līdzsvaru.
Lai garantētu maksimālu uzticamību, GATINEAU produktu formulas tiek sistemātiski testētas, sadarbojoties ar farmakoloģijas laboratorijām un dermatoloģijas klīnikām.
Grieķu mitoloģijā NIKTE - nakts dieviete, skaistuma un spēka simbols. Visā pasaulē zīmolam NYX ir augstas klases profesionālās dekoratīvās kosmētikas reputācija, kuru izmanto pasaules vizāžisti, lai radītu neatkārtojamus tēlus. Plaša krāsu palete un tekstūru arsenāls – pārsteidz iztēli un paver neierobežotas iespējas ideju realizācijai.
Zīmola pozicionēšana nodrošina profesionālu kvalitāti, atbilstošu premiāliem dekoratīvās kosmētikas zīmoliem. Inovācijas, piemēram, acu zīmulis-laineris TheCurve, universālais zīmulis Wonder Pencil un fiksējošais sprejs MakeUp Setting Spray, zīmolam nodrošina vadošo pozīciju pasaules tirgū, kā arī vizāžistu un vienkāršo pircēju atzinību visā pasaulē.
Uzņēmumu dibināja ekstravagants modes likumdevējs Yves Saint- Laurent 1961. gadā. Viņam katras sievietes skaistums ir unikāls. Yves Saint Laurent sievietei ir tūkstots seju un tūkstots smaidu - noslēpumaini, spilgti, romantiski, nevainīgi un noteikti vilinoši ... Bet YSL kosmētikas redzējumā sieviete vienmēr ir mūsdenīga varone, drosmīga un brīnišķīga. Viņai piemīt iedzimtā elegance. Zīmola kosmētika atteicas pie premium klases. Dabiskās bioloģiski aktīvās sastāvdaļas veido aptuveni 80% no katra kosmētikas līdzekļa un tās ražošanā izmanto tikai dabiskos konservantus. Šīs kosmētikas ražošanai izejvielas tiek iegūtas tikai ekoloģiski tīrās vietās.
Zinātniskās kosmētikas ražotāji ATACHE ir vieni no līderiem kosmētikas tirgū Eiropā, Amerikā un pasaulē.
Atache kosmētikas izstrādes pamatā tiek izmantot ilgstošos farmācijas pētījumos iegūtie rezultāti, kurus iespējams plaši izmantot kosmētikas ražošanā. Pateicoties tam, tiek piedāvāti ekskluzīvi un kvalitatīvi rezultāti. Īpaši jāuzsver Atache zinātnieku pētījumi un izstrādes C vitamīna un Retinola līnijas produktiem, kas radīja apvērsumu kosmetoloģijā, jo šādā veidā kosmētikas līdzekļos esošās aktīvās vielas tika izmantotas pirmo reizi.
Atache laboratorijās izstrādātā kosmētika atbilst GMP standartiem (augstākie standarti ražošanas praksē), kas atbild par drošu vidi un testēšanas iespējamajiem riskiem. Šie standarti nodrošina to, ka ikviens kosmētiskais līdzeklis, neatkarīgi no tā ražošanas daudzuma būs ar vienādu iedarbību. Šādi ražošanas standarti ir medikamentiem.
ATACHE kosmētikas pamatā ir ideāls skaistuma, veselīguma, baudījuma uz zinātnisko pētījumu balanss, kas nodrošina augstu kvalitāti un apmierinātus klientus.
Uzņēmums vēlās nodrošināt ideālus kosmētisko līdzekļus estētiskās kosmetoloģijas pārstāvjiem un prasīgiem klientiem, sasniedzot augstākos rezultivitātes rādītājus. Šādu mērķu sasniegšanu nodrošina augstas kvalitātes zinātniskās kosmētika lietošana Tavā ikdienā.
Maksimāli izmantot zinātnes pētījumus kosmētikas jomā. Sasniegt augstus rezultātus, ņemot vērā profesionāļu un klientu vēlmes. ATACHE vērtība ir tā, ka viņi paši pēta ne tikai gatavos produktus, bet arī meklē, analizē, pēta un sintezē arvien jaunas aktīvās sastāvdaļas, kas kosmētikas ražotājfirmām ir reti novērojams. Kopā mēs sasniegsim augstvērtīgus rezultātus!
Šī zīmola produkcijas vēsture ir nesaraujami saistīta ar ķīmijas zinātņu doktora un botāniķa Žila Le Breta vārdu. Piedzimstot Provansā, pašā Francijas kosmētikas tradīciju sirdī, viņš jau no agras bērnības kopā ar savu ģimeni bija iesaistīts augu audzēšanas procesā, dažādu eļļu un ekstraktu ražošanā.
• 1958 gadā Žils Le Brets nodibināja bioķīmisko laboratoriju matu struktūras pētīšanai.
• 1965 gadā viņš uzsāka sadarbību ar kosmētikas kompāniju DANCOLY, kas specializējās uz dabīgu botānisko ekstraktu bāzētas kosmētikas ražošanā.
• 1969 gadā, pamatojoties uz vērtīgākajiem Le Breta pētījumiem, kompānija izlaida virkni kosmētisko preperātu ar augu, ziedu un eļļu ekstraktiem – DANCOLY SPA. Produkti vēl šodien sajūsmina ar saudzīgo sastāvu un unikālo terapeitisko efektu.
• 1980 gadā Žils Le Brets izstrādāja ārstniecisko recepti ekstraktam no jūras dziļūdens augiem un dažādām jūras bioloģiski aktīvām sastāvdaļām.
• 1980 gadā viņš, iegūstot sava laba drauga - stilista Džordža Džirartina atbalstu, izstrādāja un kompānija DANCOLY izlaida tagad jau ļoti populāro kosmētikas līdzekļu sēriju skaistumkopšanas saloniem Angel Professional Paris.
• 1998 gadā kompānija „DANCOLY” sāk darbu pie vispasaules zīmola radīšanas.
Viens no vecākajiem skaistumkopšanas zīmoliem visā pasaulē. Pazīstams jau kopš 1880. gada, kad jaunais vācu stilists Francs Štrēers sāka iedvesmot matu skaistumkopšanas pasauli, mēs esam turpinājuši viņa mērķi – dalīties ar šo aizrautību, darbināt iztēli un piešķilt tai daiļrades dzirskteli, kas padara modes pasaules fantāzijas un sapņus par realitāti.
Plašs produktu klāsts sākot no professionāliem matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem un beidzot ar professionālām matu krāsām, balināšanas līdzekļiem un ilgviļņiem, kas mūsdienās pieejami frizētavās un skaistumkopšanas salonos, viena friziera aizrautīgais sapnis šodien iedvesmo vairāk kā 4 milionus profesionāļu un neskaitāmus skaistu matu īpašniekus visā pasaulē.
Pirms 50 gadiem Ziemeļfrancijā Īvs Rošē (Yves Rocher) iesāka Augu Cilmes kosmētikas izveidi.
Viņa mērķis, pētot augu īpašības, bija atklāt augu valsts bagātības, liekot tām kalpot sievietes skaistumam, tā padarot to pieejamu ikvienai sievietei bez izņēmuma.
Mūsdienās uzņēmums turpina viņa uzsākto vairāk nekā 80 pasaules valstīs, garantējot saudzīgu attieksmi un cieņu gan pret Sievieti, gan pret Dabu.
Yves Rocher solījums dabai un tev – Augu Cilmes kosmētikas apņemšanās
• 100% augu izcelsmes aktīvās sastāvdaļas.
• Tiek garantēta visu sastāvdaļu un preparātu efektivitāte un nekaitīgums.
• Atteikšanās izmantot aizsargājamos augus, ĢMO (Ģenētiski modificēti organismi) un dzīvnieku izcelsmes izejvielas.
• Atteikšanās izmantot videi kaitīgās izejvielas.
• Lietot dabai draudzīgus iepakojumus.
• Priekšroka bioloģiskajai lauksaimniecībai.
MISSHA zīmola vēsture sākās no Korejas internet-veikala, kurš bija atklāts 2000. gadā. Desmit gadus vēlāk MISSHA zīmolam jau piederēja vairāk nekā 1500 veikalu visā pasaulē.
Kompānijas kosmētika ir ieguvusi starptautisku atzinību, pateicoties augstajiem kvalitātes standartiem ādas kopšanas līdzekļiem un kosmētikas produktiem. Neņemot vērā ražošanas procesā izmantojamās modernās tehnoloģijas, MISSHA kosmētikas galvenās sastāvdaļas ir dabīgie augu ekstrakti, kuriem tika veikti visstingrākie testi uz alerģiskajām reakcijām. MISSHA vienmēr cenšas uzlabot produktu kvalitāti un iegulda līdzekļus zinātniskajos pētījumos.
Vācu profesionālā kosmētika. Dermatologs Helmuts Baurehts, sadarbībā kopā ar top make-up mākslinieku Malu Wilz, izstrādāja kosmētiku, kas atbilst visām profesionāļu prasībām. Un kā sadarbības rezultātu pasaule saņēma kvalitatīvu Vācu kosmētikas zīmolu ar efektīviem līdzekļiem, lai rūpētos par sejas un ķermeņa ādu, kā arī elegantu mūsdienīgu dekoratīvo kosmētiku.
1958. gadā kosmētisko līdzekļu industrija tikai veica pirmos soļus un Parīze kļuva par vienu no tām pilsētām, kur tas viss uzsākās – šīs industrijas radošo centru. Tajā pašā gadā populārs franču fizioterapeits Pjērs Darfan ir dibijānijs Skaistuma Institūtu un ir radījis savu pirmo ādas kopšanas līdzekļu līniju. Viņš tik pat stipri interesējās par pētījumiem un tiecās uz zināšanām, kāda bija viņa intuitīvā saprašana par to, kas tieši ir nepieciešams sievietēm priekš sevis kopšanas un kas dod viņām prieka un rūpju sajūtu.

Viņa Skaistuma Institūts kļuva par Darphin profesionālā mantojuma centru: jutekliskas un augsti efektīvas ādas kopšanas procedūras ar individuālās pieejas, ekskluzīvo masāžu un unikālo uzklāšanas tehniku izmantošanu.

Pjērs Darfans bija pārliecināts, ka katra sieviete ir unikāla un viņas skaistums ir atkarīgs no garīgā stāvokļa un pašsajūtas. Ņemot vērā to cik svarīga ir veselība, laba pašsajūta un skaistums, viņš ir rūpīgi izpētījis unikālas masāžas īpašības.

Kopā ar Darphin Tu gūsi baudu ar katru ādas kopšanas momentu!
Avene ir ārstnieciska kosmētika no Francijas, kura ir radīta jūtīgas un ļoti jūtīgas ādas kopšanai. Visi līdzekļi satur ārstējošu termālo ūdeni AVENE, kuram ir neitrāls pH līmenis, tas ir bagāts ar silīciju un tam piemīt unikāls pretiekaisuma, nomierinoša un pretniezes efekts.

Avene Laboratorijas līdzekļi vairāk nekā par 55% sastāv no unikālā Avene termālā ūdens, kurš ir pazīstams vēl no 1736. gada. 19. gadsimtā, pateicoties savām ārstējošām īpašībām, šis avots tika atzīts par Francijas „nacionālo bagātību” un uz tā tika uzcelts pirmais balneoloģisks kūrorts.

Jaunākā zīmola Avene vēsture sākas ar 1975. gadu, kad šis avots un termālais kūrorts pāriet Pierre Fabre Laboratorijas īpašumā. Termālās tradīcijas, tolaik balstītas uz empīriskajiem vērojumiem, pavera ceļu zinātniskajai pieejai, kura bija balstīta uz termālā ūdens iedarbības mehānismu pētījumiem.

Avene ir vienīgais zīmols, kurš piedāvā līdzekļus visiem trim jūtīguma pakāpes ādas tipiem: jūtīga āda, ļoti jūtīga āda un alerģiska āda (atopiskā). Visiem līdzekliem ir nodrošinātas nepieciešamās klīniskās pārbaudes un tie ir farmaceitu un dermatologu kopdarba rezultāts.

Termālais ūdens Avene ar savām unikālajām īpašībām ir viens no galvenajiem komponentiem zīmola Avene lielajā produktu klāstā un tas piedāvā risinājumu daudzajām ādas problēmām.
La Prairie ir pasaulē atpazīstams Šveices zīmols, kurš darbojas elitārās kosmētikas tirgū jau 32 gadus. Sākotnēji tā bija neliela pētnieciska laboratorija, kura meklēja jaunus iespējas padarīt sievieti vēl skaistāku. Uz doto brīdi šim zīmolam darbojas vairāk nekā simts laboratorijas, kurās tiek radīta kosmētika La Prairie.

Unikālo kosmētisko līdzekļu noslēpums ir tajā, ka to sastāvā ir La Prairie laboratorijās izstrādātais šūnu komplekss, kurā ietilpst vairāk nekā simts sastāvdaļu. Neviena cita kosmētiskā kompānija pasaulē nezin šīs receptūras noslēpumu. La Prairie kosmētika sastāv no tādām vielām, kuri prakstiski pilnībā atdarina dzīvās šūnas sastāvu. Pateicoties dabīgajām vielām, āda tiek attīrīta, atjaunota, izskatās svaigāka un samtaina. Pie tam La Prairie ražotā kosmētika ir pilnībā hipoalerģiska.
Nioxin ir vienīgais profesionālais salonu brends, kas specializējās tikai uz matu biezuma, apjoma un galvas ādas veslības uzlabošanu.
1987. gadā, kad Eva Graham pamanija, ka pēc bērna piedzimšanas mati kļuvuši plānāki. Tieši pateicoties viņas pētijumiem, NIOXIN ir radis iedvesmu ādas kopšanā, lai nodrošinātu progresīvus līdzekļus matiem ar tendenci kļūt plānākiem. Galvas āda ir sejas ādas pagarinājums, un tai ir nepieciešama līdzvērtīga uzmanība un kopšana. Nioxin līdzekļu sērija ir izstrādāta, lai nostiprinātu, barotu un atjaunotu matus no pamatiem. Jo galvas ādas veselība rada matu veselību, liekot tiem izskatīties biezākiem, apjomīgākiem.
L’Occitane ir dabīgās franču kosmētikas zīmols, kurš tiek ražots Manoksā. Šīs kosmētikas vēsture sākās tālajā 1976. gadā, kad 23 gadus vecs Olivjē Bossans laukā atrada pamestu tvaika distilētaju, savāca savvaļas rozmarīna ražu un dabūja no tā tīru ēterisko eļļu. Pēc dibinātāja domām šis zīmols tika radīts ar mērķi atdzīvināt un saglabāk Provansas tradīcijas.

L’Occitane kosmētikas sortimentā ir līdzekļi sejas kopšanai, ķermeņa kopšanai, matu kopšanai, kā arī parfimērija un aromāti mājai. Visas līnijas tiek radītas apkārt vienas galvenās augu sastāvdaļas un tiek nosauktas tām par godu – lavanda, mandeles, olīves, kadiķis utt. Visas sastāvdaļas tiek iegūtas Provansā, izņemot verbēnu, kura tiek audzēta Korsikas organiskajās plantācijās un šī sviestu, kurš tiek ražots Burkina Faso. Ražojot savu kosmētiku, L’Occitane uzņēmums ievēro trīs pamatvērtības: jutekliskums, autentiskumu un cieņu.

Daži atsevišķi L’Occitane produkti tiek sertificēti ar fraču organizācijas ECOCERT sertifikātiem.
SIA „Attirance” ir dibināta 2003. gadā un piedāvā pašu labāko no dabas spēka un skaistuma, izmantojot augstvērtīgākas augu izejvielas – augu eļļas, sviestus, ziedu ekstraktus un atsvaidzinošas ēteriskās eļļas. Mūsu uzņēmuma pastāvēšanas laikā, Attirance ir izstrādājusi vairāk nekā 400 dažādus produktus, kur katra vienība izceļas ar savu neatkārtojamo receptūru, krāsu gammu, pievilcīgo aromātu un dizainu, kā arī pozitīvo iedarbību uz cilvēka ķermeni un labsajūtu.
Daba arvien mūs priecē ar savu vienreizīgumu – ar krāsu, formu un aromātu daudzveidību. Mēs tiecamies ieraudzīt, pieskarties un sajust dabas burvību. Jo skaistums, kas ir harmonijā ar dabu, ceļ spārnos, tas izstaro dzīvesprieku un pozitīvu enerģiju.
Attirance piedāvā pašu labāko no dabas spēka un skaistuma, izmantojot augstvērtīgākās augu izejvielas – augu eļļas, sviestu, ziedu ekstraktus un atsvaidzinošas ēteriskās eļļas. Septiņu gadu laikā, kopš uzņēmuma nodibināšanas, Attirance ir izstrādājusi 30 produktu grupas, kur katra vienība izceļas ar savu neatkārtojamo krāsu gammu, pievilcīgo aromātu un dizainu, kā arī pozitīvo iedarbību uz cilvēka ķermeni un labsajūtu.
Sebastian Professional ir prestižās klases ASV zīmols. ASV Losandželosas stilists Geri Cusenza 70to gadu sākumā nolēma dibināt kompāniju balstītu uz principu - bezbailība. Slāpes pēc inovācijām un spējas mainīt spēli ir Sebastian pastāvēšanas jēga. Šodien nav savādāk. Neatkārtojamam stilam un gaumei iedvesmu guvis no hipijiem, disko papēžiem, platām biksēm, krāsainiem apģērbiem un trakām frizūrām.
Ar Sebastian, mēs matus veidojam savādāk: vienmēr pārsteidzoši un negaidīti. Mēs saprotam stilistus un iedvesmojam viņus no parastiem matiem izveidot neparastus.
Radīt. Pārveidot. Meklēt maksimālu efektu: tonējošā matu krāsa, spīdumi matiem, želejas un eļļas, krēmi un māli, šampūni, maskas un kondicionieri - ar Sebastian nav nekādu ierobežojumu tam, ko jūs varat radīt.
„Mats ir dzīva matērija” – tādā ir amerikāņu kompānijas Farouk Systems, kura radīja leģendāro zīmolu BIOSILK, filozofija.
Zem šī zīmola tiek ražoti vieni no izcilajiem matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem pasaulē, kuru galvenais aktīvais komponents ir šķidrais zīds. Tieši pateicoties zīdam BIOSILK sniedz brīnumainu efektuTaviem matiem – tie atdzīvojas katru kosmētikas lietošanas reizi, jo tieši dabīgais zīds pēc savas uzbūves vistuvāk līdzinās mata struktūrai un satur 17 no 19 cilvēka matu aminoskābes.
Izņemot zīdu BIOSILK produktu līnijai ir ļoti bagāts un noderīgs sastāvs:
• kviešu proteīni, kuri veicina bojātu matu atjaunošanos un keratīna veidošanos matu stieņos;
• rožu ūdens, kurš tonizē galvas ādu, veicina matu augšanu, mazina kairinājumu;
• visi šampūni un kondicionieri satur arī zāļu ekstraktus: salvija, rozmarīna, timiāna, nātres, kumelīšu.
Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē, kura produkti ir augsti novērtēti vairāk nekā 80 valstīs.
Zīmola Dove „dzīve” sākās 1957. gadā ASV ar jaunām un tam laikam revolucionārām skaistuma ziepēm. Ar patentētu viegli attīrošu līdzekļu un 1/4 mitrinošā krēma maisījumu ikoniskās ziepes Dove Beauty Bar attīra ādu labāk nekā parastās ziepes, atstājot ādu tīru, mīkstu un gludu. Šis ir Nr.1 dermatologu ieteiktais zīmols ASV, Kanādā, Francijā un citās pasaules valstīs. Šodien šī zīmola klāstā ir dažādu veidu ķermeņa, matu un sejas kopšanas līdzekļi gan vīriešiem, gan sievietēm.

Dove tic, ka skaistums un tas, kā Tu jūties un izskaties, ir īpašu rūpju rezultāts. Tādēļ zīmola mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt tādu produkciju, kas jūtami uzlabo ādas un matu stāvokli un sniedz patīkamus mirkļus, jo kad Tu jūties skaista, Tu izskatīties laimīgāka! Šīs sajūtas sievietēm ir jāpiedzīvo katru dienu.
Jau no pašiem pirmsākumiem Dove vienmēr izcēlis sievietes dabisko skaistumu visā, ko zīmols dara un kam tic. Īsts skaistums ir daudzveidībā – neviena sieviete nedrīkst justies izstumta no skaistuma pasaules, kuru pārstāv Dove zīmols. Tieši dabiskas sievietes ir galvenais zīmola iedvesmas avots.

Dove palīdz veidot pasauli par skaistuma un pašpārliecinātības avotu, nevis raižu cēloni, iedvesmojot sievietes visā pasaulē būt saskaņā ar sevi un justies pārliecinātām par savu ārējo izskatu, celt savu pašvērtējumu un apzināties savu potenciālu.
System Professional ir Wella Professionals specializēts prestižās klases zīmols, kurš pazīstams jau no 1974. gada un specializējās augstākās kvalitātes personalizētu produktu ražošanā.
Kad runa ir par matiem, katram no mums ir ļoti personisks skaistuma ideāls. Tieši System Professional ir izstrādājusi individualizētu pieeju matu kopšanai, kas radīta no nevainojamas divu pretstatu alķīmijas: zinātnes, ko virza nerimstoši pētījumi un tehnoloģiskā izcilība, un iedvesmojošās skaistuma pasaules, kam spēku sniedz estētiskā pievilcība un iedzimta tieksme pēc daiļā.
Tā vienmēr sākas ar padziļinātu matu un galvas ādas diagnostiku un beidzas ar redzamu, ilgtermiņā paliekošu rezultātu, kurš sniedz mūsu stilistiem un klientiem patiesi pielāgotu matu kopšanu jaunā līmenī.
Perfekts rezultāts katru dienu.
LUSH tic...

... efektīvu produktu ražošanā no svaigajiem organiskajiem augļiem un dārzeņiem, labākajām ēteriskajām eļļām un drošiem sintētiskajiem komponentiem.

LUSH tic ingidientu iegādei no tiem uzņēmumiem, kuri neveic produktu testēšanu uz dzīvniekiem un nedeleģē to darīt citiem, viņi tic, ka kosmētiku ir jātestē cilvēkiem.

LUSH paši izgudro savus produktus un aromātus. Tas ir roku darbs, kurā tiek izmantots neliels konservantu daudzums un maz iepakojuma, vai arī netiek izmantots vispār; viņi izmanto tikai veģetārās sastāvdaļas un paziņo Tev, kad tie tika izgatavoti.

LUSH tic, ka cilvēkiem ir jābūt laimīgiem, gatavojot laimīgās ziepes; viņi izvieto savas sejas uz savas produkcijas, lai viņu mammas lepotos.

LUSH tic, ka viņu produkti sniedz labumu, viņiem ir jāgūst peļņa un klientam vienmēr ir taisnība.

*LUSH arī tic tam, ka tādiem vārdiem kā „svaigs” un „organisks” ir patiesa nozīme, kurai nav nekā kopīga ar mārketingu.
Dermokosmētisku līdzekļu līnija, kuru izstrādājusi Itālijas farmaceitu kompānija “LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE”. “BIOAPTA” līdzekļu lietošana nodrošina ne tikai pareizu, bet arī patīkamu jebkura ādas tipa kopšanu un uzlabo cilvēka kopējo pašsajūtu. “BIOAPTA” līdzekļu augsto farmaceitisko kvalitāti nosaka to sastāva zinātniskais pamatojums, augsta komponentu kvalitāte, aktīvo komponentu terapeitiskā koncentrācija un stingra kvalitātes kontrole it visos ražošanas posmos.
• Piemēroti jutīgas un problemātiskas ādas kopšanai
• Saglabā un atjauno ādas dabisko aizsardzības barjeru
• Novērš ādas saslimšanu rašanos un esošo problēmu saasinājumu
• Aizsargā no priekšlaicīgas ādas novecošanās
• Neizsauc alerģiskas reakcijas
• Piemēroti jebkuram ādas tipam
MADARA sākās ar kaislību. Ar četru jaunu latviešu sieviešu dedzīgu vēlmi pēc dabīguma, ar vajadzību dzīvot zaļāk,, skaistāk, tīrāk un drošāk. Savu sapni meitenes nosauca par MADARA - tāpat kā sauc noslēpumaino augu ar reibinoši saldo smaržu, kas gadu simtiem audzis ziemeļzemes Latvijas pļavās un piejūras kāpās. No četratā izsapņota un izauklēta sapņa MADARA izaugusi par pasaulē atzītu unikālu dabīgās kosmētikas ražotāju. MADARA tiecas uz augstāko kvalitāti it visā. Šīs kosmētikas sastāvdaļas ir ar skaidru un pārbaudītu izcelsmi no sertificētām bioloģiskajām saimniecībām un pārbaudītiem piegādātājiem. Sastāvdaļu apstrāde visos posmos atbilst dabīgās kosmētikas pasaules standartiem. MADARA ir pilnībā dabīga un ekoloģiska kosmētika, kas ir sertificēta pēc starptautiskā ECOCERT standarta.
STYX Naturcosmetic ražo savu produkciju pēc senām un unikālam receptēm un svarīgākais ir tas, ka kosmētika un piedāvātās ēteriskās eļļas ir pilnīgi dabīgi un paaudzēm pārbaudīti. Šodien kompānija ir spilgts piemērs tam, ka vispārējā atzinība atnāk tikai pie tā, kurš ir uzticīgs savai idejai un neatteicās no savas zvaigznes, pat ja visa pasaule bija pret viņu. Ēteriskās eļļas, krēmi, toniki, ziepes, ķermeņa losjoni, šampūni ... STYX zīmols atšķiras ar vienkāršu un lakonisku iepakojumu, liekot galveno uzsvaru īstai bagātībai, kas slēpjas iekšā.
Dabīgā kosmētika no jūras aļģēm GUAM - tā ir speciāla Itāļu zinātnieku izstrāde figūras korekcijai, celulīta ārstēšanai, pēcdzemdību atjaunošanai, ķermeņa, sejas un matu kopšanai. GUAM kosmētiskās produkcijas galvēnā priekšrocība ir rezultāts. Kosmētikas aktīvais komponents ir GUAM jūras aļģu komplekss, kurš kopā ar citiem komponentiem (jūras māls, sāls, vērtīgās ēteriskās eļļas un augu ekstrakti, jūras kolagēns) nodrošina redzamu kosmētisku efektu, ko apliecina klīnisko pētījumu rezultāti un miljonu cilvēku lietošanas daudzgadīga pieredze. Šīm kosmētikas zīmolam ir bagātīga pretcelulīta masku, dažādu ķermeņa un sejas krēmu, un eļļu, matu šampūnu un losjonu, dušas un vannas līdzekļu izvēle.
Domina Elegans - kosmētiskais zīmols, kas tika radīts sadarbībā ar ārstiem un zinātniekiem ilgstošas un detalizētas izpētes rezultātā. Vairāk nekā pirms desmit gadiem bioķīmiķu un zinātnieku grupa kā savu galveno mērķi izvirzīja izstrādāt ādas kopšanas līdzekļus, kas saglabā ādas dabisko aizsargbarjeru un satur vienīgi dabīgas izcelsmes komponentes. Sākotnēji krēmi un ādas kopšanas līdzekļi tika izmantoti slimnīcās, aprūpējot pacientus ar apdegumiem un citām ādas traumām. Pateicoties sasniegtajiem rezultātiem medicīnas jomā, tika radīta ikdienas ādas kopšanas produktu līnija, kas ir vienkārša lietošanā, ar bagātīgu tekstūru, visiem ādas tipiem.
Domina Elegans kosmētiskie līdzekļi atbilst visaugstākajiem luksusa kosmētikas standartiem, rūpējoties par ādu šūnu līmenī. Mūsu ādas kopšanas filozofija ir dot ādai visu nepieciešamo, lai āda būtu dabiski veselīga un starojoša, neizmantojot sintētiskus konservantus, jo uzskatām, ka viss labākais un vērtīgākais nāk no dabas.
Tā ir efektīva, bet neagresīva ādas kopšana, kas balstās uz zinātnisko un medicīnisko pieeju un tai pat laikā ir harmonijā ar dabu, neatkarīgi no vecuma un ādas tipa. Kvalitatīva un pastāvīga ādas kopšana var radīt brīnumus!
Beauty Shop ir zīmols, kas Latvijā pazīstams jau vairāk nekā 10 gadus.
Visi izstrādājumi ir ar rokām darināti un ir pagatavoti ar mīlestību un rūpēm.
Veikals Beauty Shop piedāvā:
- aromātiskās ziepes;
- aromātisko sāli un sāls bumbas;
- ķermeņa skrubjus, sviestus, krēmus un maskas;
- ēteriskās un masāžas eļļas;
- sūkļus, sukas, spanderus, masierus un citus aksesuārus;
- pirts un saunas piederumus.
1908. gadā brīnišķīgajā Florencē Ludovico Martelli nodibināja kosmētikas kompāniju, kura 1940. gados zem zīmola Proraso sāka ražot profesionālos skūšanās līdzekļus. 1950. gados kompānija izveidoja atsevišķu zīmolu, lai ražotu zobu pastu smēķētājiem. Tas notika tieši tad, kad Eiropā sākās īsts cigarešu bums. Visspirms Marvis koncentrējās uz auditoriju, kura ir īpaši prasīga pret zobu pastu kvalitāti – smēķētājiem, bet vēlāk kļuva skaidrs, ka pasta ir ļoti populāra arī citu patērētāju vidū.
Zobu pastas Marvis atšķiras ar īpašu krēmveida konsistenci un lieliskajām tīrīšanas īpašībām. Sastāvā esošie celulozes sveķi padara to līdzīgu biezam krējumam un tādējādi neļauj tai izžūt un slāņoties. Fluorīds un ksilīts stiprina zobus un aizsargā no kariesa, maigie abrazīvie materiāli - alumīnija hidroksīds un silīcija dioksīds - maigi noņem aplikumu un pulē emalju, nebojājot to.
Garnier vēsture sākās 1904. gadā, kad Alfreds Amours Garnier – frizieris un parfimērs no Bloisa, izveidoja savu pirmo produktu - matu losjonu. Produkts kļuva par īstu sasniegumu skaistumkopšanas nozarē, jo tolaik matu mazgāšanai joprojām tika izmantotas ziepes.
Laboratories Garnier ir viens no Eiropas līderiem kosmētikas līdzekļu ražošanā, matu, ādas un ķermeņa kopšanai. Katrā produktu izstrādes posmā Garnier cenšas apvienot formulu efektivitāti ar ražoto produktu drošumu. Produkti tiek rūpīgi pārbaudīti un tiek ievērotas stingrākās izejvielu atlases normas un standarti!
John Masters Organics kosmētika valdzina ar savu organisko izsmalcinātību sastāvos un pārliecina ar efektu – gan acumirklī redzamo, gan ilgstošā lietošanā panākamo.
Brīdī, kad Jūs paņemat rokā un atverat kādu no John Masters kosmētikas līdzekļiem, ikdiena atkāpjas. Kad Jūs stāvat spoguļa priekšā jau ieveidotiem matiem un starojošu
seju, Jūs arī iekšēji jūtaties skaista!
“Mums ir tikai viens ķermenis un tikai viena planēta. Cieņa pret tiem abiem un mīlestība uz visu dabisko iedvesmo mani radīt luksus klases Super Natural Beauty* kosmētiku Jūsu matiem, sejai un ķermenim. Esmu priecīgs dalīties ar Jums šajā
mīlestībā.” /Džons Māsters/
KĀDS IR GLISS KUR MATU KOPŠANAS NOSLĒPUMS?
Revolucionārā matus atjaunojošā inovācija - ŠĶIDRĀ KERATĪNA KOMPLEKSS
Šķidrā keratīna komplekss atjauno matu bojājumus gan šūnu iekšienē, gan arī uz to virsmas: pilnīgi veseliem un brīnišķīgi mirdzošiem matiem.
Weleda – cilvēka un dabas saskaņa.
Weleda - dabīga, dzīva ādas kopšana no 1921.gada. Weledu 1921.gadā Šveicē dibināja filosofs Rūdolfs Šteiners un ārste Ita Wegmane. No tā laika Weleda ražo dabīgus ādas kopšanas produktus un antroposofos medikamentus no ārstniecības augiem, minerālu substancēm un augu bāzes eļļām.
Weledas produkti balstās 90 gadu ilgā pieredzē un zināšanās par dabā pieejamām ārstnieciski aktīvām substancēm un procesiem. Šīs zināšanas kopā ar moderno pieeju ādas kopšanas līdzekļu izveidē tiek izmantotas produktu ražošanā. Ideja, kas stāv aiz produktiem, ir palīdzēt ādai, lai kāda tā būtu, palīdzēt pašai sev – uzlabot dzīvīgumu un saglabāt dabīgo līdzsvaru.
Katrai Weledas ādas kopšanas sērijai ir arī savs īpašais, centrālais augs. Šo auga izvēli nosaka tā iedarbība uz ādu un procesiem tajā.
Augi, kuri tiek izmantoti Weledas produktu ražošanā tiek iegūti gan Weledas bioloģiski – dinamiskajos dārzos, gan sertificētās savvaļas teritorijās, gan bioloģiskās lauksaimniecības projektos. Weleda rūpējās par vidi visos produktu ražošanas posmos sākot ar augu audzēšanu līdz pat gatavam produktam.
Weledas produkti ir sertificēti pēc stingrajiem NaTrue kritērijiem dabīgai un organiskai kosmētikai. Tie ir dermatoloģiski testēti, bet nav izmēģināti uz dzīvniekiem.
Zīmols Ekoell pastāv jau kopš 1989. gada un uz doto brīdi piedāvā vairāk nekā 100 dažādu kosmētikas līdzekļu, kas uz 95% veidoti no dabiskām izejvielām un nesatur parabēnus.
Ekoell zīmola produkcijas ražošanā izmanto no zemes dzīlēm iegūto dabīgo Cēsu Svētavota ūdeni, ziedu ekstraktus,dabīgos bišu produktus, auksti spiestas dabīgās eļļas, augstvērtīgas ēteriskās eļļas un aromātvielas.
AUSTRALIAN BODYCARE ādas kopšanas produktu sastāvā ir Austrālijas tējas koka eļļa, kam piemīt antibakteriālas, nomierinošas un tauku diedzeru darbību regulējošas īpašības. AUSTRALIAN BODYCARE produkti ir ir īpaši piemēroti ādai ar noslieci uz pinnēm.
AUSTRALIAN BODYCARE produktu kolekcijā ietilpst želeja sejas mazgāšanai, toniks, mitrinošs krēms, antiseptisks zīmulis, kā arī 100% dabīga Austrālijas tējas koka eļļa.
Augstas kvalitātes medus bio kosmētika. North Bee krēmiem izstrādāta unikāla formula, kurā kā aktīvā pamatsastāvdaļa izmantots bioloģiski iegūts un sertificēts medus, īpaši kvalitatīvas, tīras organiskas augu eļļas un kumelīšu-piparmētru hidrolāts.
Medus ir absolūti sterila un unikāla dabas veidota konstrukcija. Zinātniski pierādīts, ka medus satur līdz 455 dažādas cilvēka organismam nepieciešamas vielas.
Latvijā iegūtais bioloģiskais bišu medus ir unikāls pēc sava sastāva, un labvēlīgi iedarbojas uz skaistumkopšanu un cilvēka veselību kopumā. To īpašu padara klimats un mainīgie dabasapstākļi - garās un sniegotās ziemas un īsās vasaras. Tas liek augiem un kokiem koncentrēt spēkus uz īso ziedēšanas laiku, un ziedu nektārā sakrājas īpaši daudz bioloģiski aktīvu vielu,bišu pievilināšanai. Tās nodrošina gan augiem tik nepieciešamo apputeksnēšanu, gan vērtīgās
saldvielas vākšanu.
Pilnīgi dabīga un hipoalerģiska (99%) Itāļu profesionālā kosmētika, nesatur vazelīnu un parafīnu. Verdeoasi zīmola produkcijai piemīt ne tikai kosmētiskās, bet arī farmaceitiskās īpašības un pateicoties regulārajai testēšanai un tikai sertificētu izejvielu izmantošanai, tā ir piemērota pat īpaši delikātai un jūtīgai ādai.
Franču zīmols, kurš ir nosaukts slavenā un ekstravaganta gleznotāja Salvadora Dali vārdā. Visa parfīmērijas sērija ir stingri konceptuāla. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ne tikai saturam, bet arī pašam flakonam un iesaiņojumam. Sievietēm Salvador Dali preču zīme piedāvā svaigu ziedu-augļu aromātu līniju, kas ir radīta, lai labāk uzsvērtu sievišķību, juteklību un skaistumu. Vīriešiem ir radīta svaigu un atspirdzinošu koksnes-citrusaugu aromātu līnija.
Genesis Beauty - uzņēmums ar 15 gadu pieredzi dūņu ieguvē un izpētē. Visu produktu sastāvā tiek izmantotas augstvērtīgās, Latvijā iegūtās, divu veidu saldūdens dūņas, kas
atrodamas zilo ezeru zemes dzīlēs.
Tās ir veidojušās un uzkrājušas sevī labāko no dabas vairāku tūkstošu gadu garumā, tādā veidā kļūstot par “radības skaistumu” – veselīgāko dabas dāvanu, kādu vien cilvēks var vēlēties un arī iegūt.
Dūņas ir 100% dabīgas, tās netiek pārbaudītas uz dzīvniekiem un neizraisa alerģiskas reakcijas. Ir izstrādāti produkti gan personīgai lietošanai mājās, gan SPA saloniem.