Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir SANERIBOX?

SaneriBox ir serviss, kurš piegādā tev uz mājām skaistuma kastīti ar 7-9 pasaules vadošo zīmolu kosmētisko līdzekļu mini-produktiem un paraugiem.

Es tikko piereģistrējos Jūsu mājaslapā un pasūtīju kastīti. Ko tieši es saņemšu?

Kurjers piegādās tev kartona kastīti, kurā tu atklāsi savu skaistuma kastīti SANERIBOX. Tajā būs 7-9 dažādi kosmētisko līdzekļu paraugi un mini-produkti sejai, ķermenim, matiem utt., kā arī buklets ar informāciju par katru kastītē iekļauto produktu. Arī dažreiz mēs lutināsim mūsu klientes ar patīkamajiem pārsteigumiem.

Vai man būs jāmaksā vēl kaut kas, izņemot kastītes maksu?

Nē. Kastītes piegāde ir bez maksas, tev ir jāapmaksā tikai pasūtījumā norādītā cena par vienu vai vairākām kastītēm. Pievērs uzmanību, ka ja tu noformē abonementu uz vairākām kastītēm uzreiz, tad par katru kastīti sanāk maksāt mazāk.

Kad no manas bankas kartes noņems naudu, ja es jau noformēju pasūtījumu?

Nauda no tavas kartes tiks pārskaitīta uz SANERI kontu trīs darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas dienas. Viss ir atkarīgs no bankas, kuras pakalpojumus tu izmanto un tās pārskaitījumu noteikumiem.

Vai es drīkstu atcelt pasūtījumu?

Jā, tu vari atteikties no pasūtījuma nosūtot mums e-pastu ar attiekumu no pasūtījuma 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Vēstulei ir jāpieliek klāt aizpildītu pasūtījuma atteikuma formu, kuru atradīsi šeit.

Vai es varu saņemt kastīti bez maksas? Kā?

Mēs periodiski rīkojam dažādus konkursus, kuros ir iespējams vinnēt bezmaksas kastīti vai abonementu uz vairākām kastītēm. Seko līdzi mūsu lapām sociālajos tīklos un piedalies rīkotajos konkursos.

Vai es varu uzzināt kas būs iekļauts manā SaneriBox kastītē pirms es to saņemu?

Nē. Katras kastītes saturs paliek noslēpumā līdz tās saņemšanas brīža. Tu vai iepazīties ar iepriekšējo kastīšu saturu un palasīt mūsu klientu atsauksmes sadaļā „Iepriekšējās kastītes”.

Ko darīt, ja es nezinu kā jālieto tos produktus, kurus esmu saņēmusi?

Katrā kastītē SANERIBOX izņemot pašus produktus tu atradīsi arī bukletu, kurā būs kastītē iekļauto produktu apraksts, kas palīdzēs tev tikt skaidrībā par šo līdzekļu lietošanu.

Vai es drīkstu nomainīt kādu no saņemtajiem produktiem, ja tas ir izlijis vai brāķēts?

Ja kastītes saņemšanas brīdī esi konstatējusi iepakojuma ārējos bojājumus, tā var būt kurjeru pasta vaina, tāpēc parakstot saņemšanas aktu piegādes brīdī, tev ir jāatzīmē, ka kastīte ir saņemta ar bojājumiem. Ja ārējais iepakojums nav bijis bojāts, bet mūsu neuzmanības dēļ vai preču piegādātāja vainas dēļ esi saņēmusi nekvalitatīvu produktu, tad mēs ar prieku nomanīsim produktu ar to pašu, vai līdzvērtīgu. Jebkurā gadījumā uzraksti mums e-pastu uz adresi info@saneribox.lv, lai mēs veiktu izmeklēšanu un noskaidotu bojājumu cēloni. Būtu lieliski, ja vēstulei pievienosi dažas bildes ☺

Kur tiek piegādātas kastītes un kādā veidā?

SANERIBOX kastīšu piegāde tiek veikta tev personīgi ar kurjeru pasta starpniecību. Līdzko ir iestājies pie pasūtījuma noformēšanas norādītais izsūtīšanas datums, tev piezvanīs kurjers un jūs vienosieties par tev ērto saņemšanas laiku. Tāpēc ir ļoti svarīgi reģistrācijas anketā norādīt patiesu informāciju (adrese, telefons).

Kad man piegādās manu kastīti?

Pasūtījuma noformēšanas brīdī tu redzi datumus, kuros ir plānots uzsākt tekošās kastītes izsūtīšanu mūsu klientiem.

Esmu noformējusi abonementu uz vairākām kastītē, bet neesmu saņēmusi visas. Ko darīt?

Pirmkārt ieej savā klientes profilā web lapā un pārbaudi sava abonementa statusu. Ja profilā ir norādīts, ka gaidītā kastīte ir piegādāta, bet tu to neesi saņēmusi, tad sazinies ar mums pa e-pastu info@saneribox.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, pasūtījuma datumu un numuru. Mēs noteikti veiksimpārbaudi un sazināsimies ar tevi, lai pēc iespējas ātrāk atrisinātu šo problēmu.

Ko nozīmē SANERI bonusa punkti un kādā veidā tie tiek uzkrāti?

Aicinot draudzenes pievienoties un pasūtīt skaistuma kastīti SANERIBOX tu vari nopelnīt bonusa punktus, ar kuriem pēc tam iespējams norēķināties par savu skaistuma kastīti. Par katru draudzeni, kura piereģistrēsies portālā, tev tiks ieskaitīti 10 bonusa punkti un ja draudzene veiks pirkumu tu saņemsi 200 punktus!