5-7 KOSMĒTISKO LĪDZEKĻU PARAUGU UN MINI-PRODUKTU KOMPLEKTS NO PASAULES VADOŠIEM ZĪMOLIEM
PĀRSTEIGUMI, KURI SAGATAVOTI TIEŠI PRIEKŠ TEVIS
STILĪGA KASTĪTE
BEZMAKSAS PIEGĀDE AR KURJERU VISĀ LATVIJĀ
TIKAI AUGSTAS KVALITĀTES KOSMĒTIKA
LIELISKS VEIDS KĀ PAMĒĢINĀT JAUNUMUS
KATRĀ KASTĪTĒ DAŽĀDI PIEDĀVĀJUMI UN PRODUKTI

SANERIBOX

what is it what is it what is it what is it

Vai Tev bieži rodas sajūta, ka Tu vēlies izmēģināt kādu jaunu kosmētiku, taču piedāvājums ir tik plašs, ka nezini, ko izvēlēties… Jauni krēmi, ķermeņa kopšanas līdzekļi, kvalitatīva dekoratīvā kosmētika, košas lūpukrāsas, reibinoši aromāti –
katrai no mums gadās apjukt šai virpulī un ik pa brīdim nopirkt kaut ko pilnīgi nepiemērotu.

Tagad kosmētikas izvēlē Tev vairs nav jāuzticas tikai žurnālu aprakstiem vai draudzeņu ieteikumiem.
Kļūsti par Saneribox klienti, un regulāri testē jaunākos produktus pati!

Saneribox kastīte ir gaumīgi iesaiņota, tajā atrodas kvalitatīva un populāru zīmolu kosmētika miniatūras iepakojumos, ko Tu vari nesteidzīgi izmēģināt mājās, un tādā veidā izvēlēties sev piemērotāko produktu. Mēs parūpēsimies par to, lai katras SANERIBOX kastītes saņemšana Tev būtu lielisks pārsteigums un ceļojums sajūtu pasaulē! Pasūti, saņem un baudi!

SANERIBOX ir labākā izvēle
katrai, kura mīl… sevi! 

 

 

KĀ TAS DARBOJAS

PASŪTI 1, 3 VAI 6 KASTĪTES

Tu vari iegādāties vienu kastīti uzreiz, vai arī noformēt abonomentu trim vai sešām skaistuma kastītēm, kuras tiks sūtītas Tev katru otro mēnesi pusgada vai gada garumā.


Ja noformējot abonementu, tekošā mēneša kastītes ir izpārdotas, tad pirmo abonēto kastīti saņemsi ar tuvākās SANERIBOX iznākšanu.


Atceries, ka katra tirāža ir ierobežotā daudzumā, tāpēc iegādājoties abonementu, tu ne tikai saņem izdevīgāku cenu, bet arī nodrošini to, ka būsi starp pirmajiem, kurš saņems savu SANERIBOX skaistuma kastīti!

SAŅEM ILGI GAIDĪTO SŪTĪJUMU AR MINI-PRODUKTIEM TIEŠI UZ MĀJĀM

Tava SANERIBOX skaistuma kastīte tiks piegādāta Tev tieši uz mājām vai citu adresi, kuru norādīsi pasūtījuma noformēšanas brīdī! Piegāde ir bezmaksas un notiek ar kurjera pasta palīdzību visā Latvijā. 


Piedāvājumā esošās kastītes izsūtīšana notiek nākamā mēneša sākumā, savā profilā vari sekot līdzi pasūtījuma piegādes statusam. 

iepazīsties ar jaunumiem, izmēģini un bez šaubām iegādājies pilna izmēra produktus

Ienirsti jaunajā sajūtu pasaulē!
Katras kastītes saturs ir unikāls, tāpēc SANERIBOX
vienmēr sagādās Tev  pārsteigumu!
Tas vienmēr būs skaistumkopšanas produktu komplekts, kurā būs pasaules atpazīstami zīmoli, kāds pārsteigums no mazāk populāriem, bet uzmanības vērtiem produktiem, kā arī aktuālākie jaunumi, īpašie piedāvājumi no mums un mūsu draugiem! :) 
Izmanto šo lielisko iespēju! Izmēģini to, ko agrāk neesi uzdrošinājusies nopirkt! Izmēģini mini-produktus, un pārliecinies, vai kārotā prece Tev ir piemērota!

dalies ar saviem iespaidiem, mēs gaidīsim tieši Tavu atsauksmi

Izbaudi produktus, ko esam rūpīgi atlasījuši un sarūpējuši tieši Tev!

Pastāsti mums un citiem par savām sajūtām, lietojot SANERIBOX sagādātos produktus, sociālajos tīklos, kā arī mūsu mājaslapā, jo
Tavs viedoklis mums ir ļoti svarīgs.

Tieši Tu - mūsu lieliskā kliente, liec mums plaukt, augt un attīstīties, kļūstot vēl labākiem un piedāvājot to, kas Tev ir interesants.

 

Gaidām Tevi